Co to jest SEO?

 

SEO (Search Engine Optimization) – jest to proces dostosowywania treści oraz kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Ma on na celu wyższe uplasowanie się naszej witryny w wynikach wyszukiwania, co oczywiście pozytywnie wpływa na ruch na stronie.

Google SEO

Dlaczego SEO jest tak ważne?

 

Dlaczego optymalizacja SEO jest tak ważna? Odpowiedź jest prosta, ponieważ bez niej ludziom trudno jest znaleźć naszą firmę w internecie. Jest ona podstawowym elementem strategii marketingu internetowego. SEO stara się przewidzieć działania wyszukiwarki internetowej, dostosowuje treść i kod stron oraz bada słowa kluczowe i frazy wpisywane przez użytkowników. Wszystko po to, aby przeglądarki uplasowały wyżej naszą stronę jako wartościową w odniesieniu do tego, co chciał wyszukać użytkownik.

 

Cel przeprowadzenia optymalizacji strony (SEO)

 

Głównym celem optymalizacji jest uplasowanie się naszej strony wyżej w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu zwiększamy liczbę odwiedzin na stronie, co w rezultacie prowadzi do wzrostu rozpoznawalności marki oraz zwiększenia sprzedaży. Zatem warto zainwestować we wdrożenie systemu SEO do swojej strony internetowej lub jeśli jeszcze nie założyłeś strony, szukaj pakietu, który będzie zawierać opcję optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

W naszej ofercie optymalizację SEO wdrażamy już w pakiecie ekonomicznym. Jest to niewielka różnica w cenie, która widocznie przyczyni się do wzrostu widoczności naszej witryny w sieci.